SIEMENS Simatic S5 - 6ES5336-0AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5336-0AB11

6ES5336-0AB11 to numer katalogowy wyświetlacza tekstowego z drukarką. Element sprzedawany w sklepie Magsteron należy do struktury PLC Siemens SIMATIC S5. Podzespół dostępny w naszym sklepie internetowym posiada konstrukcję technologiczną specjalnie zaprojektowaną do wdrażania operacji w obszarze przemysłu, więc efektywnie będzie pracować w licznych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - wyświetlacz tekstowy - 6ES5336-0AB11

6ES5336-0AB11 jest numerem katalogowym wyświetlacza tekstowego o funkcjonalności technicznej odpowiednio przygotowanej do potrzeb szeregu zakładów systemowych. Wykorzystanie dostępnego aktualnie w sklepie Magsteron towaru przyspiesza w pełni bezproblemowe doprowadzanie czynności sterownika w zaawansowanych środowiskach automatyki przemysłowej. Przedstawiany podzespół wyposażenia układu sterowników programowalnych S5 marki Siemens umożliwia zgodne z wytycznymi wdrażanie specjalistycznych programów.

Zalety i korzyści

Wyświetlacz tekstowy oferowany na specjalne zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową funkcjonuje z różnymi istotnymi rozwiązaniami wliczającymi się do programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Grupa ta posiada stosunkowo zoptymalizowane w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Wyprodukowane sterowniki Siemens SIMATIC S5 odznaczają się tym, że mają indywidualnie przystosowane głębokości, szerokości i wysokości montażowe technologii obudowy, procesory, a także wielkość pamięci.

Funkcje i zastosowania

Dla serii Siemens S5 możemy zaprezentować także inne dedykowane akcesoria. Są to, między innymi rozbudowujące moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze, liczniki bądź też szafy montażowe. Oprogramowanie do programowania i parametryzacji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie produktowej. Komponenty wyposażenia minionej generacji wciąż efektywnie są eksploatowane w środowiskach, których nie rozbudowano do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5336-0AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt