SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KA11

6ES5340-3KA11 to numer, pod którym sprzedajemy w naszym sklepie specjalny moduł rozszerzeń. Sprzęt oferowany w sklepie Magsteron pozostaje rozwiązaniem z układu sterowników logicznych S5 marki Siemens. Wariant dostępny w naszym sklepie internetowym posiada specyfikację techniczną zaprojektowaną do użycia w otoczeniu automatyki przemysłowej, dzięki czemu też bez żadnych problemów sprawdza się w realizacji złożonych procesów technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5340-3KA11

6ES5340-3KA11 - pod takim numerem sprzedajemy moduł rozszerzeń, który posiada charakterystykę zoptymalizowaną względem wymogów technologicznych wielu segmentów branży przemysłowej. Wykorzystanie oferowanego produktu zapewnia w stu procentach ekonomiczne realizowanie działań sterowniczych w najbardziej zaawansowanych dziedzinach automatyki. Sprzedawany na specjalne zamówienie komponent wyposażenia gamy kontrolera S5 tego cenionego producenta usprawnia skuteczne przeprowadzanie specjalistycznych cykli systemu.

Zalety i korzyści

Moduł rozszerzeń udostępniany na zamówienie przez nasz sklep można stosować z wieloma innymi komponentami rodziny programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Kategoria ta uwzględnia bardzo odmienne pod względem technicznym PLC. Konkretne kontrolery Siemens SIMATIC S5 odznaczają się tym, że otrzymały specjalnie określone głębokości obudowy, układy scalone oraz ilość pamięci.

Parametry i możliwości

Dla gamy SIMATIC S5 marki Siemens można zamówić specjalne rozwiązania, do których zaliczają się rozszerzające moduły wyjść i wejść, złącza do komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy, zasilacze, moduły pomiarowe i komplety instalacyjne. Narzędzie do zarządzania programami PLC S5 to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji. Sterowniki logiczne z tego systemu nadal efektywnie mogą być stosowane w strefach automatyzacji, które nie są zmodernizowane do systemu SIMATIC Siemens typu S7. Moduł dostępny na zamówienie w naszym sklepie pozostaje w tym momencie wycofany u producenta, w związku z czym możemy sprzedawać jego wersję odświeżoną od zaufanego dostawcy.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-3KA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt