SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KA21

6ES5340-3KA21 - takim numerem odznacza się moduł 16 KB pamięci o kompaktowej budowie. Proponowany przez nas element przygotowano dla konstrukcji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 Siemens. Podzespół sprzedawany w naszym asortymencie wyposażono w specyfikację praktycznie idealnie dobraną do inicjowania operacji w otoczeniu przemysłowym, dzięki czemu bardzo dobrze spełnia funkcje w specjalistycznych procesach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5340-3KA21

6ES5340-3KA21 spełnia funkcję modułu pamięci o specyfikacji odpowiedniej pod kątem technicznym dla parametrów wielu licznych linii systemowych. Wybór tego rozwiązania ułatwia profesjonalne wykonywanie projektów sterowniczych w różnych zakładach automatyki przemysłowej. Dostępny w sklepie Magsteron model wyposażenia dla PLC Siemens SIMATIC S5 gwarantuje sukcesywne wdrażanie niestandardowych harmonogramów systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Moduł pamięci oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może funkcjonować z przydatnymi elementami z rodziny sterowników PLC S5 marki Siemens. Podkategoria ta zapewnia w znacznej mierze rozmaite w zakresie konstrukcyjnym kontrolery. Dostępne programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens mogą mieć w większości różne szerokości, wysokości i głębokości konstrukcji obudowy, możliwości obliczeniowe bądź też pamięć roboczą.

Funkcje i dane techniczne

Dla kategorii SIMATIC S5 możemy zaprezentować specjalne akcesoria, jakimi są elastyczne moduły wyjść i wejść, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły zliczające, a do tego szafy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do kreowania i modyfikowania programów PLC Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji konfiguracyjnej. Komponenty z wycofanej już edycji wciąż z powodzeniem mogą funkcjonować w obiektach, których nie rozbudowano do sterownika SIMATIC S7 Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-3KA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt