SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB21

6ES5340-3KB21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kompaktowy moduł pamięci RAM 32 KB. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie model zalicza się do kategorii programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany sprzęt posiada konstrukcję techniczną najbardziej właściwą do wdrażania operacji w branżach przemysłowych, więc wyjątkowo dobrze będzie pracować w różnych obszarach zakładu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-3KB21

6ES5340-3KB21 jest dostępnym na zamówienie modułem o specyfikacji pod kątem mechanicznym odpowiednio przygotowanej względem standardów rozmaitych układów zakładowych. Użycie w praktyce zamawianego aktualnie przez nasz sklep Magsteron rozwiązania zdecydowanie przyspiesza ekonomiczne inicjowanie zadań sterownika w standardowych strefach. Udostępniany przez nas podzespół wyposażenia z edycji sterowników programowalnych PLC SIMATIC S5 marki Siemens zapewnia sukcesywne wykonywanie różnych operacji układu automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci RAM dostępny w naszym sklepie na zamówienie może działać z różnymi istotnymi rozwiązaniami należącymi do systemu logicznych sterowników S5 marki Siemens. Seria ta zawiera w znacznej mierze zróżnicowane konstrukcyjnie programowalne kontrolery PLC. Określone modele Siemens SIMATIC S5 otrzymały specjalnie przystosowane wymiary instalacyjne obudowy, jednostki obliczeniowe i pamięć roboczą.

Funkcje i możliwości

W kategorii S5 firmy Siemens można znaleźć przydatne urządzenia, jak między innymi wielokierunkowe moduły wyjściowe i wejściowe, komunikacyjne złącza, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe, jak również komplety instalacyjne. Platforma programistyczna do modyfikacji programów PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowej specyfikacji. Części wyposażenia z tej grupy nierzadko wciąż są używane w strefach branżowych, które nie zostały zaktualizowane do odsłony S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-3KB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt