SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB42

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-3KB42

6ES5340-3KB42 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się kompaktowy moduł pamięci RAM 64 KB. Komponent ten przynależy do systemu kontrolerów SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowany przez nas model uzyskał technologię w pełni wystarczającą do użycia w otoczeniu zakładowym, w związku z tym sprawnie może funkcjonować w różnych obiektach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-3KB42

6ES5340-3KB42 – to numer katalogowy, którym odznacza się moduł pamięci RAM posiadający funkcjonalność dostosowaną do specyfikacji technicznych licznych aplikacji. Konstrukcja mechaniczna oferowanego na zamówienie przez Magsteron akcesorium zapewnia wyjątkowo bezproblemowe ukierunkowanie czynności sterownika w zaawansowanych obiektach automatyki. Proponowany w naszym asortymencie komponent dla PLC S5 marki Siemens zapewnia skuteczne wykonywanie kluczowych operacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci RAM udostępniany na specjalne zamówienie przez sklep Magsteron jest przystosowany do pracy z licznymi różnymi komponentami należącymi do programowalnych sterowników S5 firmy Siemens. Seria ta obejmuje w wyraźnym stopniu różne pod względem technicznym komponenty. Oferowane jednostki CPU S5 Siemens posiadają w większości różne szerokości obudów, architektury procesorów czy rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i możliwości

W serii Siemens SIMATIC S5 możesz kupić odpowiednie rozwiązania, takie jak rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły do zasilania, moduły zliczające czy też komplety montażowe. Platforma do programowania sterowników programowalnych S5 to STEP5 w odpowiedniej edycji produktowej. Komponenty z taką konfiguracją nierzadko wciąż używa się w obszarach zakładu, których nie poddano modernizacji do odsłony S7. Moduł udostępniany na specjalne zamówienie przez sklep Magsteron jest w tym momencie niedostępny w sprzedaży u producenta, w związku z czym u nas zakupisz jego odświeżony wariant z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-3KB42
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt