SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB11

6ES5340-5AB11 - takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł pamięci RAM 16 KB. Sprzedawany w naszym sklepie internetowym model przygotowano dla struktury sterownika logicznego PLC S5 Siemens. Element dostępny w sklepie Magsteron otrzymał specyfikację technologiczną opracowaną do pracy w automatyce przemysłowej, w związku z tym całkowicie ekonomicznie sprawdzi się w najbardziej wymagających systemach i układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-5AB11

6ES5340-5AB11 to moduł pamięci RAM, który posiada parametry spełniające wymagania licznych układów systemowych. Wykorzystanie oferowanego w naszym sklepie na zamówienie podzespołu usprawnia specjalistyczne inicjowanie programów w niestandardowych warunkach automatyki. Model z kategorii programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 tego producenta usprawnia skuteczne realizowanie kluczowych programów i aplikacji.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci RAM dostarczany przez nasz sklep na zamówienie odznacza się kompatybilnością z najbardziej uniwersalnymi rozwiązaniami odsłony logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens. Kategoria ta posiada znacząco przystosowane w zakresie technicznym rozwiązania. Wyprodukowane urządzenia Siemens S5 odznaczają się tym, że otrzymały specjalnie dobrane wymiary obudów, układy procesorów, a także pamięć roboczą.

Funkcje i zastosowania

W kategorii S5 Siemens możemy zaproponować rozmaite komponenty, takie jak uniwersalne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, adaptery, moduły przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy internetowe, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego także szafy montażowe. Inżynieryjna platforma do modyfikacji programów produktów SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej odsłonie konfiguracyjnej. Jednostki z taką konstrukcją cały czas pracują w obszarach zakładowych, które nie zostały poddane modernizacji do nowszych wersji sterownika Siemens. Moduł ten nie jest już produkowany przez producenta, w związku z czym proponujemy jego wersję z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-5AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt