SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB31

6ES5340-5AB31 działa jako moduł rozszerzeń z pamięcią 48 KB. Dostępny w naszym sklepie podzespół jest rozwiązaniem z podkategorii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Sprzedawany w sklepie Magsteron wariant jest wyposażony w budowę specjalnie opracowaną do sterowania maszynami i procesami w środowiskach przemysłowych, więc w pełni dobrze spełnia funkcje w wymagających układach.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5340-5AB31

6ES5340-5AB31 - takim numerem katalogowym odznacza się moduł pamięci o budowie technologicznej opracowanej specjalnie pod kątem wymagań licznych segmentów branżowych. Wykorzystanie sprzedawanego przez nas wariantu zapewnia w pełni sprawne przeprowadzanie projektów sterowniczych w specjalistycznych warunkach przemysłowych. Dostępny na zamówienie model dla systemu logicznych sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wytycznymi realizowanie różnych działań układu sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci proponowany w naszym sklepie internetowym funkcjonuje z wieloma innymi popularnymi komponentami edycji programowalnych sterowników logicznych PLC S5 firmy Siemens. Kategoria zawiera w wyraźnym stopniu zróżnicowane konstrukcyjnie produkty. Skatalogowane programowalne sterowniki logiczne S5 firmy Siemens posiadają inne warianty instalacyjne obudowy, rdzenie procesora lub też rozmiary pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla podkategorii SIMATIC S5 marki Siemens sprzedajemy rozmaite elementy, jakimi są ponadprogramowe moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemowe, zasilacze dedykowane, liczniki oraz zestawy instalacyjne. Platforma do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji. Komponenty wyposażenia o takiej specyfikacji nadal efektywnie są eksploatowane, głównie w obiektach automatyki, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-5AB31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt