SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5340-5AB32

6ES5340-5AB32 - takim numerem zamówieniowym odznacza się moduł pamięci RAM 64 KB. Proponowany w sklepie Magsteron podzespół przynależy do platformy sterowników logicznych S5 marki Siemens. Komponent dostępny w naszym sklepie wyposażono w specyfikację dopasowaną do spełniania funkcji sterowniczych w otoczeniu automatyki, w związku z tym całkowicie sprawnie sprawdza się w zaawansowanych zakładach i obiektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5340-5AB32

6ES5340-5AB32 to numer, pod którym oferujemy moduł pamięci RAM o konstrukcji przygotowanej specjalnie do standardów technologicznych układów PLC. Specyfikacja mechaniczna proponowanego rozwiązania usprawnia profesjonalne ukierunkowanie prac sterownika w niestandardowych warunkach przemysłowych. Prezentowany przez nas model dedykowany dla produktów SIMATIC S5 firmy Siemens ułatwia ekonomiczne realizowanie zadań układu automatyki.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci RAM proponowany na zamówienie przez sklep Magsteron odznacza się zgodnością z innymi przydatnymi produktami układu logicznych sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta obejmuje w dużej mierze przystosowane w zakresie jakościowym produkty. Dostarczane rozwiązania Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały przystosowane wersje montażowe konstrukcji obudowy, architektury procesorów i pamięć podręczną.

Funkcje i zastosowania

Dla systemu S5 możemy dostarczyć również inne funkcjonalne produkty, jak np. dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, źródła energii, moduły liczników czy też zestawy montażowe. Inżynieryjny system do pracy i konfiguracji sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji produktowej. Logiczne sterowniki z tą technologią nadal powszechnie mogą sprawdzać się w strefach automatyzacji nieunowocześnianych do sterownika Siemens typu S7. W naszym sklepie możesz zamówić ten moduł jako produkt używany w dobrym stanie technicznym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5340-5AB32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt