SIEMENS Simatic S5 - 6ES5341-3AU11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5341-3AU11

6ES5341-3AU11 to numer katalogowy modułu interfejsu pamięci. Dostępny w naszym sklepie produkt opracowano dla konfiguracji PLC SIMATIC S5. Komponent ten posiada budowę odpowiednią do wykonywania procesów w środowiskach automatyki, dzięki czemu bardzo wydajnie funkcjonuje w najbardziej skomplikowanych zakładach i obiektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu pamięci - 6ES5341-3AU11

6ES5341-3AU11 - taki numer katalogowy posiada moduł interfejsu pamięci, który posiada funkcjonalność technologiczną przystosowaną względem potrzeb aplikacji. Wykorzystanie tego sprzętu ułatwia bezpieczne realizowanie procesów sterowniczych w różnych środowiskach przemysłowych. Dostępny na zamówienie wariant produktowy z generacji programowalnych sterowników logicznych S5 firmy Siemens pozwala na zgodne z wytycznymi wykonywanie zaawansowanych czynności PLC.

Specyfikacja techniczna

Moduł interfejsu sprzedawany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron może znaleźć zastosowanie z wieloma przemysłowymi produktami z serii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta oferuje znacząco dostosowane w zakresie technicznym jednostki centralne CPU. Zamawiane kontrolery S5 marki Siemens przykuwają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dopasowane głębokości obudów, dane obliczeniowe lub pamięć RAM.

Funkcje i możliwości

W generacji S5 marki Siemens zaoferowaliśmy przeróżne elementy, jak np. załączane moduły wejścia i wyjścia, porty komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięci, karty modemów, moduły zasilaczy, liczniki bądź też szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania i konfiguracji urządzeń S5 tego producenta to STEP5 w prawidłowej specyfikacji produktowej. Rozwiązania w tym wykonaniu wciąż skutecznie mogą być stosowane w obszarach branżowych, które nie zostały zmodernizowane do SIMATIC S7. Moduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest aktualnie wycofany w firmie Siemens, dlatego obecnie zakupisz go w wariancie odnowionym na życzenie.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5341-3AU11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt