SIEMENS Simatic S5 - 6ES5345-0LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5345-0LA11

6ES5345-0LA11 - takim numerem katalogowym odznacza się adapter programowy EPROM. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie internetowym wykonano dla układu sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Oferowany przez nas podzespół jest wyposażony w konstrukcję techniczną idealną do użytkowania w środowisku przemysłowym, a dzięki temu z pełnym powodzeniem sprawdza się w najbardziej wymagających obszarach zakładów automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - adapter programowy EPROM - 6ES5345-0LA11

6ES5345-0LA11 - pod takim numerem kupisz adapter programowy o budowie zoptymalizowanej pod kątem technicznym specjalnie dla potrzeb branży przemysłowej. Zastosowanie proponowanego podzespołu pozwala na wydajne wdrażanie procesów PLC w obiektach. Dostępny na zamówienie model urządzenia dla systemu SIMATIC S5 przyspiesza zgodne z wytycznymi wykonywanie różnych zadań linii sterownika.

Zalety i specyfikacja

Adapter proponowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy można używać z pozostałymi jednostkami w liniach programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Podkategoria ta obejmuje znacząco zbalansowane w zakresie technologicznym jednostki CPU. Dostępne modele sterownika SIMATIC S5 marki Siemens wyróżniają się tym, że otrzymały specjalnie dostosowane warianty konstrukcji obudowy, procesory i wielkość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W serii SIMATIC S5 marki Siemens można kupić również inne przydatne urządzenia, jak na przykład rozszerzające moduły wyjść i wejść, złącza do komunikacji, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięciowe, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego komplety montażowe. Aplikacja do parametryzacji programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej odsłonie produktowej. CPU z tej kategorii nadal z powodzeniem mogą być używane w strefach automatyki przemysłowej, które nie są zmodernizowane do sterownika w wersji S7. Adapter ten jest już wycofany z produkcji, dlatego sprowadzamy go na indywidualne zamówienie w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5345-0LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt