SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-3KA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-3KA21

6ES5350-3KA21 - taki numer katalogowy otrzymał podmoduł pamięci RAM 8 KB z 2 slotami. Wariant sprzedawany w naszym sklepie internetowym jest rozwiązaniem z konfiguracji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens. Produkt posiada budowę technologiczną właściwą do eksploatacji w automatyce, dlatego też w stu procentach produktywnie spełnia funkcje w wielu różnych procesach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci RAM - 6ES5350-3KA21

6ES5350-3KA21 sprzedajemy jako podmoduł o budowie przystosowanej do parametrów technicznych wielu różnych systemów. Konstrukcja dostępnego rozwiązania ułatwia w pełni ekonomiczne inicjowanie programów sterowniczych w różnych strefach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na zamówienie model z serii kontrolera S5 marki Siemens ułatwia efektywne wdrażanie niestandardowych harmonogramów systemu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Podmoduł pamięciowy prezentowany w sklepie Magsteron wykazuje kompatybilność z wieloma elastycznymi modelami gamy sterowników PLC SIMATIC S5. Linia ta zawiera dostosowane w zakresie technologicznym komponenty. Proponowane urządzenia S5 przykuwają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie dostosowane wysokości, głębokości i szerokości instalacyjne technologii obudowy, systemy scalone czy zasoby pamięciowe.

Funkcje i możliwości

W podkategorii S5 firmy Siemens znajdziesz również różne rozwiązania, jak na przykład uzupełniające moduły wyjść i wejść, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilaczy, moduły zliczające czy komplety instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do zarządzania programami sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji produktowej. PLC starszej serii wciąż powszechnie są eksploatowane w obszarach branż, które nie zostały zmodernizowane do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7. Podmoduł udostępniany na zamówienie w sklepie Magsteron nie jest już produkowany przez markę Siemens, dlatego możemy sprowadzić go w wariancie odnowionym jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5350-3KA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt