SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-3KA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5350-3KA41

6ES5350-3KA41 to numer, pod którym zamówisz kompaktowy podmoduł pamięci z 2 slotami. Proponowane przez nas urządzenie stanowi rozwiązanie z serii sterownika logicznego PLC Siemens S5. Sprzedawany produkt jest wyposażony w konstrukcję techniczną całkowicie wystarczającą do użytku w branży automatyki przemysłowej, więc skutecznie może się sprawdzić w zróżnicowanych aplikacjach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci - 6ES5350-3KA41

6ES5350-3KA41 opracowano jako podmoduł pamięci o konstrukcji pod kątem technicznym dopasowanej do budowy zakładów przemysłowych. Funkcjonalność dostępnego elementu gwarantuje w stu procentach efektywne wdrażanie aplikacji sterownika PLC w rozmaitych dziedzinach. Przedstawiany przez nasz sklep internetowy model z generacji sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens pozwala na ekonomiczne wykonywanie najistotniejszych programów.

Korzyści i zalety

Podmoduł pamięci sprzedawany na specjalne zamówienie pozostaje kompatybilny z wieloma innymi częściami układu logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Linia ta obejmuje odpowiednio zoptymalizowane w zakresie jakościowym podzespoły. Wyprodukowane kontrolery SIMATIC Siemens S5 mają dość różne wysokości, głębokości i szerokości obudowy, jednostki obliczeniowe czy zasoby pamięciowe.

Parametry i zastosowania

Dla standardu SIMATIC S5 marki Siemens możemy dostarczyć przystosowane moduły, do których należą ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły adapterów, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, moduły zasilaczy, moduły zliczająco-pomiarowe, a ponadto komplety montażowe. Platforma do obsługi programowalnych sterowników PLC S5 firmy Siemens to STEP5 w dedykowanej odsłonie produktowej. Urządzenia z taką konfiguracją wciąż skutecznie są stosowane w strefach automatyki przemysłowej, które nie zostały poddane aktualizacji do wariantu S7. Podmoduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy pozostaje wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego proponujemy jego wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5350-3KA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt