SIEMENS Simatic S5 - 6ES5351-1AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5351-1AA11

6ES5351-1AA11 jest sprzedawany w sklepie Magsteron jako moduł rozszerzający. Oferowane w naszym sklepie urządzenie należy do rodziny PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt ten otrzymał specyfikację zaprojektowaną specjalnie z myślą o spełnianiu funkcji sterowniczych w warunkach zakładu przemysłowego, a więc wyjątkowo płynnie działa w specjalistycznych systemach bazujących na automatyce.

Siemens SIMATIC S5 - moduł rozszerzeń - 6ES5351-1AA11

6ES5351-1AA11 jest numerem katalogowym modułu rozszerzeń, który posiada budowę technologiczną dopasowaną do całkowicie przemysłowych wymagań zakładu. Wybór proponowanego przez nas urządzenia zdecydowanie ułatwia specjalistyczne uruchamianie prac sterowniczych w trudnych strefach automatyki. Udostępniany na zamówienie w sklepie Magsteron wariant produktowy rodziny logicznych sterowników Siemens SIMATIC S5 przyspiesza bezpieczne przeprowadzanie zróżnicowanych aplikacji.

Korzyści i specyfikacja

Moduł rozszerzeń dostępny na zamówienie w naszej ofercie możesz używać ze wszystkimi uniwersalnymi modelami będącymi częścią systemu programowalnych sterowników S5 marki Siemens. Seria ta uwzględnia dostosowane pod względem technologicznym kontrolery PLC w różnych wersjach. Sprzedawane jednostki centralne CPU S5 marki Siemens uzyskały dobrane indywidualnie warianty technologii obudowy, systemy scalone czy pamięć dla użytkownika.

Parametry i zastosowania

W edycji SIMATIC S5 firmy Siemens dostępne są rozmaite urządzenia, takie jak między innymi wszechstronne moduły wejść i wyjść, modułu ułatwiające komunikację, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, zasilacze dedykowane, moduły liczników czy też szyny instalacyjne. Platforma do programowania sterowników w wersji S5 to STEP5 w przystosowanej specyfikacji. Modele tak wyprodukowane wciąż z powodzeniem mogą znaleźć zastosowanie w środowiskach, których nie zmodernizowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7. Moduł proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron obecnie jest wycofany z produkcji, dlatego oferujemy jego wersję z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5351-1AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt