SIEMENS Simatic S5 - 6ES5365-0AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5365-0AA11

6ES5365-0AA11 to numer, pod którym zamówisz w sklepie Magsteron moduł interfejsu CTR dla PG-635. Sprzedawany przez nas model to rozwiązanie z rodziny sterownika logicznego PLC S5 marki Siemens. Oferowany sprzęt posiada specyfikację technologiczną odpowiednią do inicjowania procesów sterowniczych w warunkach przemysłowych, a tym samym wyjątkowo dobrze będzie działać w najliczniejszych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł interfejsu CTR - 6ES5365-0AA11

6ES5365-0AA11 to moduł interfejsu, który posiada funkcjonalność odpowiednio dopasowaną do parametrów zautomatyzowanych segmentów systemów sterowniczych. Specyfika tego urządzenia zdecydowanie przyspiesza profesjonalne inicjowanie programów w wymagających strefach automatyki. Dostępny w naszym sklepie podzespół wyposażenia dla sterowników programowalnych S5 Siemens umożliwia efektywne kontrolowanie najbardziej istotnych zadań na linii PLC.

Korzyści i specyfikacja

Moduł interfejsu prezentowany przez nasz sklep internetowy może być wykorzystywany ze wszystkimi przydatnymi urządzeniami wliczanymi do sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Kategoria ta obejmuje niestandardowe pod względem jakościowym urządzenia. Konkretne sterowniki SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały w większości różne warianty instalacyjne obudów, układy procesorów lub pamięć programową.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla systemu sterowania Siemens S5 można również znaleźć dostosowane urządzenia, jak m.in. uniwersalne moduły wyjść i wejść, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, moduły zasilacza, liczniki czy też szyny instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do zmiany ustawień PLC S5 marki Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej konfiguracji numerowej. Logiczne sterowniki tej serii nadal z powodzeniem stosuje się w strefach zakładu, których nie zaktualizowano do wersji S7. Moduł sprzedawany w naszym internetowym sklepie jest wycofany z produkcji przez markę Siemens, dlatego oferujemy jego odnowiony wariant z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5365-0AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt