SIEMENS Simatic S5 - 6ES5372-0AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5372-0AA41

6ES5372-0AA41 - takim numerem charakteryzuje się podmoduł pamięci EPROM w wariancie 32 KB. Podzespół oferowany w naszym sklepie internetowym stanowi rozwiązanie z serii programowalnego sterownika logicznego S5 marki Siemens. Podzespół oferowany w sklepie Magsteron wyposażono w budowę techniczną specjalnie opracowaną do działania w środowisku przemysłowym, dlatego efektywnie sprawdzi się w skomplikowanych obszarach zakładu automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5372-0AA41

6ES5372-0AA41 jest numerem katalogowym podmodułu o specyfikacji odpowiednio przygotowanej do parametrów rozmaitych linii zakładowych. Zastosowanie oferowanego przez sklep Magsteron produktu zapewnia w stu procentach wydajne wykonywanie aplikacji PLC w bardzo specyficznych dziedzinach automatyki przemysłowej. Model przeznaczony dla układów sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5 przyspiesza sukcesywne wdrażanie projektów układów sterowania.

Zalety i korzyści

Podmoduł pamięci EPROM prezentowany przez nasz sklep internetowy może pracować z najbardziej przydatnymi rozwiązaniami z linii logicznych sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Standard ten zawiera dość zbalansowane pod względem jakościowym kontrolery. Dostarczane CPU SIMATIC S5 firmy Siemens przykuwają uwagę tym, że uzyskały stosunkowo inne szerokości instalacyjne, wysokości instalacyjne obudowy, architektury procesorów lub też pamięć podręczną.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie S5 wystawiamy na sprzedaż najróżniejsze komponenty, jak m.in. wielokierunkowe moduły wejściowe i wyjściowe, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, akcesoria przekaźnikowe, pamięci Micro SD, moduły modemu, moduły zasilaczy, liczniki, a ponadto szyny montażowe. Środowisko do programowania i konfiguracji programowalnych sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w zgodnej technologicznie odsłonie produktowej. Komponenty wyposażenia w tym standardzie nierzadko nadal działają w obszarach automatyki przemysłowej, które nie są rozbudowane do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5372-0AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt