SIEMENS Simatic S5 - 6ES5372-0AA51

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5372-0AA51

6ES5372-0AA51 jest oferowanym przez nas podmodułem EPROM w wersji z 16 KB pamięci. Sprzedawany w naszym sklepie komponent jest rozwiązaniem pasującym do układów sterownika programowalnego PLC S5. Proponowane urządzenie uzyskało budowę techniczną dobrze dopasowaną do wdrażania operacji w segmentach automatyki, w związku z tym praktycznie doskonale może się sprawdzić w różnych zakładach i obiektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5372-0AA51

6ES5372-0AA51 to numer katalogowy podmodułu EPROM o specyfice technologicznej odpowiednio dopasowanej do potrzeb specjalistycznych linii systemowych. Jakość dostępnego kontrolera ułatwia bezpieczne wykonywanie operacji sterowniczych w nietypowych środowiskach automatyki przemysłowej. Proponowany na zamówienie w asortymencie naszego sklepu komponent wyposażenia linii sterowników S5 firmy Siemens gwarantuje wydajne inicjowanie skomplikowanych działań układu PLC.

Korzyści i specyfikacja

Podmoduł pamięci EPROM udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest kompatybilny z wieloma elementami edycji programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Linia ta obejmuje w dużej mierze przystosowane technologicznie podzespoły. Poszczególne CPU SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że mają przystosowane szerokości, wysokości i głębokości technologii obudowy, możliwości obliczeniowe lub pamięć dla użytkownika.

Funkcjonalności i zastosowania

W serii S5 Siemens znajdują się zoptymalizowane moduły, takie jak na przykład kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, pamięci Micro SD, karty modemowe, moduły do zasilania, moduły zliczające bądź też szyny montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do zarządzania programami sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej specyfikacji. Komponenty o takich parametrach wciąż z powodzeniem sprawdzają się w obszarach obiektu niezaktualizowanych do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5372-0AA51
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt