SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-0AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-0AA21

6ES5373-0AA21 jest numerem zamówieniowym podmodułu pamięci EPROM w wersji z 16 KB pojemności. Oferowany przez nas podzespół jest rozwiązaniem z linii sterowników programowalnych PLC SIMATIC Siemens S5. Sprzedawane w naszym sklepie internetowym urządzenie wyróżnia się poprzez budowę optymalnie przystosowaną do zadziałania w obszarach zakładowych, więc w stu procentach bezpiecznie może funkcjonować w najbardziej złożonych operacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5373-0AA21

6ES5373-0AA21 to numer katalogowy podmodułu o charakterystyce dostosowanej specjalnie względem zapotrzebowania w pełni profesjonalnych zakładów branżowych. Zakup tego modelu kontrolera zdecydowanie przyspiesza bezproblemowe wdrażanie operacji PLC w najtrudniejszych obszarach. Dostępny u nas element z linii logicznych sterowników SIMATIC S5 ułatwia zgodne z wymaganiami przeprowadzanie niestandardowych etapów pracy systemów automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Podmoduł pamięci EPOM proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep jest zaprojektowany kompatybilnie z wieloma podzespołami generacji sterowników programowalnych Siemens SIMATIC S5. Seria ta zawiera w wyraźnej mierze zróżnicowane jakościowo urządzenia. Sklasyfikowane kontrolery SIMATIC S5 firmy Siemens otrzymały indywidualnie dopasowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne obudowy, jednostki obliczeniowe lub też pamięć RAM.

Parametry i możliwości

W kategorii SIMATIC S5 możemy zaprezentować odpowiednie akcesoria, jak np. rozszerzające moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, modemy, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe i szafy montażowe. Inżynieryjne oprogramowanie do zmiany ustawień programowalnych sterowników logicznych PLC S5 tego producenta to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie konfiguracyjnej. Komponenty zaprojektowane do pracy w tym systemie wciąż obecnie znajdują się w eksploatacji w obszarach zakładu niepoddanych modernizacji do nowszych wersji sterownika.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5373-0AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt