SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-0AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-0AA41

6ES5373-0AA41 to sprzedawany w naszym sklepie podmoduł pamięci EPROM, którego pojemność wynosi 32 KB. Dostępny sprzęt zaprojektowano dla układów sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Element oferowany w naszym sklepie ma budowę technologiczną optymalnie dobraną do wdrażania procesów w obszarze zakładu, dlatego w stu procentach sprawnie pracuje w zautomatyzowanych obiektach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5373-0AA41

6ES5373-0AA41 to oferowany w sklepie Magsteron podmoduł o specyfikacji pod względem mechanicznym odpowiednio dopasowanej względem potrzeb w pełni profesjonalnych systemów. Konstrukcja proponowanego przez nas modelu pozwala na bezpieczne wdrażanie projektów w rozmaitych warunkach automatyki przemysłowej. Oferowany podzespół wyposażenia dostępny dla logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 tego cenionego producenta ułatwia skuteczne przeprowadzanie różnych działań na linii PLC.

Korzyści i zalety

Podmoduł pamięci EPROM oferowany przez Magsteron funkcjonuje z innymi przydatnymi produktami będącymi częścią sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. Generacja ta obejmuje w dużej mierze zbalansowane technologicznie komponenty. Dostarczane produkty z linii Siemens SIMATIC S5 posiadają odpowiednio przystosowane głębokości instalacyjne technologii obudowy, parametry procesora oraz wysokość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W serii S5 marki Siemens prezentowane są uniwersalne akcesoria, jak chociażby dodatkowe moduły wyjściowe i wejściowe, komunikacyjne złącza, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, moduły modemu, źródła zasilania, moduły licznikowe, a ponadto szyny montażowe. Platforma inżynieryjna do obsługi sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w kompatybilnej edycji. Produkty z tej linii obecnie mogą zastać zastosowane w warunkach, których nie poddano aktualizacji do wariantu S7. Podmoduł pamięci EPROM w tej edycji nie jest już rozwijany u firmy Siemens, ale jesteśmy w stanie zamówić jego używaną wersję z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5373-0AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt