SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-1AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-1AA41

6ES5373-1AA41 spełnia funkcję podmodułu pamięci CMOS-EPROM o pojemności 32 KB. Oferowany w naszym sklepie komponent to rozwiązanie dopasowane do platformy sterownika programowalnego PLC Siemens SIMATIC S5. Model sprzedawany w naszym asortymencie posiada specyfikację techniczną optymalnie przystosowaną do pracy w branży przemysłowej, w związku z czym bez większych przeszkód może się sprawdzić w całkowicie zautomatyzowanych obiektach.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci CMOS-EPROM - 6ES5373-1AA41

6ES5373-1AA41 - taki numer posiada podmoduł, który zwraca uwagę poprzez swoją konfigurację dopasowaną do parametrów technicznych niezliczonych układów. Wybór właśnie tego dostępnego w sklepie Magsteron elementu umożliwia w stu procentach efektywne uruchamianie aplikacji sterownika w najbardziej standardowych obiektach. Proponowany na specjalne zamówienie komponent kontrolera Siemens S5 gwarantuje zgodne z wytycznymi wdrażanie najbardziej standardowych harmonogramów systemów automatyki przemysłowej.

Zalety i specyfikacja

Podmoduł pamięci proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową zapewnia funkcjonowanie z różnymi istotnymi jednostkami w układach sterowników PLC S5 marki Siemens. Generacja ta uwzględnia w wyraźnym stopniu różniące się od siebie w zakresie konstrukcyjnym CPU. Skatalogowane jednostki centralne S5 zwracają uwagę tym, że mają nieco odmienne warianty montażowe obudowy, parametry procesora bądź też pojemność pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W technologii SIMATIC S5 marki Siemens można znaleźć kompatybilne produkty, jak na przykład opcjonalne moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemów, zasilacze dedykowane, moduły pomiarowe, a do tego również szyny montażowe. System do opracowywania programów PLC SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji konfiguracyjnej. Modele tej generacji czasami mogą sprawdzić się w strefach branży nierozbudowanych do sterownika Siemens w odsłonie SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5373-1AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt