SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-1AA61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5373-1AA61

6ES5373-1AA61 - pod takim numerem katalogowym kupisz moduł pamięci CMOS-EPROM o pojemności 64 KB. Sprzedawany przez nas wariant opracowano dla systemu sterownika programowalnego S5. Proponowany komponent posiada konstrukcję techniczną specjalnie opracowaną do kontrolowania operacji sterowniczych w środowiskach zakładowych, w związku z tym bardzo bezpiecznie wykonuje pracę w całkowicie zautomatyzowanych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci CMOS-EPROM - 6ES5373-1AA61

6ES5373-1AA61 to numer, pod którym oferujemy moduł pamięci CMOS-EPROM o charakterystyce dostosowanej względem konstrukcji technicznych w pełni przemysłowych obiektów. Specyfika mechaniczna oferowanego produktu umożliwia wyjątkowo szybkie uruchamianie projektów sterowniczych w różnych warunkach przemysłowych. Proponowany na specjalne zamówienie podzespół opracowany dla kontrolera S5 firmy Siemens zapewnia zgodne z wymaganiami wykonywanie rozmaitych cykli sterownika.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci CMOS-EPROM sprzedawany przez nasz sklep można użyć z najbardziej uniwersalnymi urządzeniami z katalogu urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens. Standard ten uwzględnia wyjątkowo odmienne technologicznie sterowniki PLC. Wybrane komponenty Siemens SIMATIC S5 odznaczają się tym, że uzyskały indywidualnie określone głębokości, szerokości i wysokości instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów bądź też dostępną pamięć.

Parametry i zastosowania

Dla linii SIMATIC S5 tego cenionego producenta mamy do zaoferowania przydatne podzespoły, do których należą załączane moduły wejścia i wyjścia, komunikacyjne złącza, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze dedykowane, liczniki czy też zestawy montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do pracy i parametryzacji programowalnych sterowników S5 to STEP5 w prawidłowo dobranej odsłonie. CPU z tej serii nieustannie stosuje się w obszarach zakładów niezmodernizowanych do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5373-1AA61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt