SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AA11B

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AA11B

6ES5374-0AA11B jest numerem katalogowym podmodułu pamięci dedykowanego procesorom IP 252. Komponent dostępny w naszym sklepie zaprojektowano dla systemu sterownika programowalnego PLC S5 marki Siemens. Proponowany w sklepie Magsteron komponent ma specyfikację technologiczną dobrze dobraną do realizacji działań w obszarach automatyki, dlatego też w pełni efektywnie będzie działać w najbardziej wymagających projektach sterowania przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci - 6ES5374-0AA11B

6ES5374-0AA11B to numer katalogowy podmodułu pamięci, który posiada budowę techniczną zoptymalizowaną względem parametrów różnych linii systemowych. Konstrukcja sprzedawanego na zamówienie produktu zdecydowanie przyspiesza skuteczne realizowanie projektów sterownika PLC w zaawansowanych warunkach automatyki. Oferowany przez nas model z kategorii logicznych sterowników SIMATIC S5 marki Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami wdrażanie istotnych cyklów systemu sterowania.

Korzyści i specyfikacja

Podmoduł proponowany w asortymencie sklepu Magsteron można stosować z wieloma rozwiązaniami należącymi do serii sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Podkategoria ta zawiera w wyraźnej mierze różniące się od siebie konstrukcyjnie rozwiązania. Zamawiane kontrolery SIMATIC S5 marki Siemens mogły otrzymać specjalnie dostosowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, dane procesora i pamięć na program.

Funkcje i dane techniczne

W kategorii S5 Siemens proponowane są specjalistyczne komponenty, jak przykładowo rozszerzające moduły wyjścia i wejścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające i szyny instalacyjne. Inżynieryjna aplikacja do modyfikacji programów urządzeń Siemens S5 to STEP5 w trafnej konfiguracji. Sterowniki starszej generacji wciąż powszechnie są wykorzystywane w obszarach automatyki przemysłowej, których nie zmodernizowano do Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-0AA11B
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt