SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AA11D

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AA11D

6ES5374-0AA11D - pod takim numerem znajdziesz podmoduł pamięci dla procesora IP 252. Produkt ten jest częścią rodziny sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Element dostępny w naszym sklepie zwraca uwagę poprzez budowę techniczną dobrze dobraną do użytkowania sterowniczego w obszarach automatyki, w związku z czym bardzo wydajnie funkcjonuje w bardzo zróżnicowanych operacjach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci - 6ES5374-0AA11D

6ES5374-0AA11D jest oferowanym w sklepie Magsteron podmodułem pamięci o konfiguracji dostosowanej specjalnie do parametrów technicznych szeregu zakładów branżowych. Zakup tego podzespołu zapewnia stuprocentowo wydajne uruchamianie programów PLC w wyjątkowo specjalistycznych warunkach. Dostępny w naszym sklepie na zamówienie wariant przeznaczony dla produktów S5 marki Siemens optymalizuje zgodne z wytycznymi realizowanie ważnych etapów pracy systemów automatyki przemysłowej.

Korzyści i specyfikacja

Podmoduł pamięci sprzedawany na zamówienie wyprodukowano zgodnie z uniwersalnymi jednostkami należącymi do sterowników S5 marki Siemens. Kategoria ta obejmuje w znaczącym stopniu różne pod względem technologicznym jednostki centralne. Poszczególne rozwiązania SIMATIC S5 marki Siemens mogły otrzymać różne gabaryty technologii obudowy, architektury obliczeniowe lub roboczą pamięć.

Funkcjonalności i zastosowania

W dziedzinie Siemens S5 oferowane są specjalistyczne podzespoły, takie jak rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, interfejsy do komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, liczniki, a do tego również zestawy instalacyjne. Inżynieryjne oprogramowanie do parametryzacji programowalnych sterowników SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej edycji. Części wyposażenia starszej edycji nierzadko wciąż funkcjonują w obszarach nierozbudowanych do wersji S7. Produkt ten oferujemy w wersji używanej, ponieważ nie jest on już rozwijany przez markę Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-0AA11D
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt