SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-0AB11

6ES5374-0AB11 jest sprzedawany jako moduł pamięci 128 kB FLASH-EPROM. Wariant ten należy do układu kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens. Oferowany w sklepie Magsteron podzespół zaopatrzono w funkcjonalność idealnie dobraną do inicjowania działań w branży przemysłowej, dzięki czemu bardzo sprawnie sprawdza się w zróżnicowanych zakresach automatyzacji procesów technologicznych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci - 6ES5374-0AB11

6ES5374-0AB11 - taki katalogowy numer produktu otrzymał moduł pamięci o specyfice technicznej odpowiednio dostosowanej względem wytycznych całego szeregu linii systemowych. Konstrukcja mechaniczna oferowanego na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron wariantu umożliwia ekonomiczne przeprowadzanie działań sterowniczych w warunkach automatyki. Proponowany model z edycji sterowników Siemens S5 optymalizuje zgodne z wytycznymi wdrażanie zróżnicowanych czynności układu sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci udostępniany na specjalne zamówienie przez nasz sklep Magsteron jest wykonany zgodnie z innymi rozwiązaniami zaliczanymi do generacji logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Linia ta posiada wyjątkowo różniące się od siebie w zakresie technicznym komponenty. Poszczególne urządzenia SIMATIC S5 marki Siemens mogły uzyskać różne głębokości instalacyjne technologii obudowy, architektury procesorów i dostępną pamięć.

Funkcje i dane techniczne

Dla rodziny Siemens SIMATIC S5 udostępniliśmy zgodne moduły, jak np. kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięci, modemy, źródła energii, moduły liczników, a do tego szyny montażowe. System do programowania i konfiguracji sterowników programowalnych Siemens S5 to STEP5 w zgodnej technologicznie konfiguracji numerowej. Elementy wyposażenia tej grupy wciąż skutecznie są stosowane w obiektach niezaktualizowanych do wersji SIMATIC S7. Moduł pamięci w tej wersji oferujemy jako produkt używany.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-0AB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt