SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2AH21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2AH21

6ES5374-2AH21 spełnia funkcję 16-bitowej karty pamięci RAM o pojemności 256 KB. Podzespół dostępny w naszym sklepie internetowym stanowi rozwiązanie z generacji programowalnych sterowników logicznych Siemens S5. Sprzedawany komponent jest zaopatrzony w konstrukcję technologiczną bardzo dobrą do wdrażania operacji w obszarach automatyki przemysłowej, więc bardzo efektywnie wykonuje działania w najbardziej zaawansowanych projektach.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci RAM - 6ES5374-2AH21

6ES5374-2AH21 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się karta pamięci RAM o konstrukcji dobranej specjalnie do specyfikacji technicznych wielu rozmaitych branż. Budowa zamawianego aktualnie przez sklep internetowy Magsteron elementu przyspiesza całkowicie efektywne ukierunkowanie procesów PLC w zróżnicowanych strefach przemysłowych. Oferowany podzespół dla układu S5 Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami obsługiwanie skomplikowanych harmonogramów linii sterowniczej.

Specyfikacja i korzyści

Wariant karty pamięci RAM prezentowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową współpracuje z najbardziej uniwersalnymi jednostkami odsłony programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Rodzina ta zapewnia znacząco różniące się od siebie jakościowo urządzenia. Konkretne podzespoły Siemens S5 odznaczają się tym, że mają indywidualnie dopasowane wersje instalacyjne konstrukcji obudowy, architektury obliczeniowe i ilość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W standardzie Siemens S5 oferujemy zgodne urządzenia, jakimi są chociażby rozszerzające moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe oraz szyny instalacyjne. Oprogramowanie inżynieryjne do zarządzania programami programowalnych sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w optymalnej specyfikacji. Rozwiązania w tej edycji wciąż mogą funkcjonować w obszarach przemysłowych niepoddanych modernizacji do odsłony Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2AH21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt