SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FJ21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FJ21

6ES5374-2FJ21 - takim numerem charakteryzuje się karta pamięci Flash-EPROM w wariancie 512 KB. Oferowany w naszym sklepie internetowym podzespół jest częścią platformy sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzedawany wariant jest zaopatrzony w budowę praktycznie przystosowaną do zastosowań w branżach automatyki przemysłowej, a więc wyjątkowo dobrze wykonuje pracę w najróżniejszych środowiskach i otoczeniach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2FJ21

6ES5374-2FJ21 - takim numerem katalogowym odznacza się karta pamięci Flash-EPROM o budowie pod kątem konstrukcyjnym odpowiednio dopasowanej względem oczekiwań technologicznych całkowicie zautomatyzowanych linii. Jakość oferowanego aktualnie w naszym internetowym sklepie elementu w pełni umożliwia bezproblemowe wdrażanie działań PLC w nietypowych środowiskach automatyki przemysłowej. Proponowany na zamówienie podzespół wyposażenia opracowany dla sterowników SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia zgodne z wytycznymi inicjowanie licznych procesów.

Zalety i specyfikacja

Model karty pamięci proponowany przez sklep internetowy Magsteron odznacza się zgodnością z różnymi innymi podzespołami przynależącymi do logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Seria ta obejmuje wyjątkowo zbalansowane w zakresie technicznym urządzenia. Wybrane podzespoły SIMATIC S5 odznaczają się tym, że otrzymały dość różne wymiary instalacyjne obudowy, dane obliczeniowe, a także pamięć na dane.

Parametry i dane techniczne

Dla technologii S5 możemy dostarczyć odpowiednie komponenty, jakimi są niestandardowe moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemów, zasilacze, moduły pomiarowo-zliczające czy też komplety montażowe. Platforma inżynierska do pracy i konfiguracji PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej wersji produktowej. Sterowniki logiczne programowalne o takich parametrach obecnie wciąż mogą znaleźć zastosowanie w środowiskach, których nie zaktualizowano do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2FJ21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt