SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FK21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FK21

6ES5374-2FK21 to numer katalogowy, pod którym sprzedajemy wyposażoną w 1 MB pamięci kartę Flash-EPROM. Dostępny element jest częścią układów programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Sprzęt dostępny w sklepie Magsteron uzyskał specyfikację techniczną najbardziej właściwą do przeprowadzania działań w obszarach zakładowych, dlatego w pełni płynnie może działać w bardzo różnych systemach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2FK21

6ES5374-2FK21 jest numerem katalogowym karty pamięci o konfiguracji pod kątem konstrukcyjnym przystosowanej do wymogów technologicznych całkowicie przemysłowych zakładów systemowych. Specyfikacja mechaniczna oferowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy podzespołu usprawnia stuprocentowo skuteczne ukierunkowanie programów PLC w rozmaitych obiektach przemysłowych. Oferowany na specjalne zamówienie wariant produktowy dla logicznych sterowników programowalnych S5 firmy Siemens usprawnia zgodne z wymaganiami przeprowadzanie kluczowych operacji.

Korzyści i zalety

Produkt dostarczany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową zapewnia współpracę z wieloma innymi jednostkami wchodzącymi w skład serii programowalnych sterowników logicznych Siemens SIMATIC S5. Standard ten obejmuje w znaczącym stopniu przystosowane w zakresie technologicznym jednostki centralne. Wyprodukowane rozwiązania SIMATIC Siemens S5 mogły otrzymać w większości różne warianty obudów, układy scalone i pamięć roboczą.

Parametry i możliwości

W systemie S5 dostarczamy praktyczne produkty, takie jak wszechstronne moduły wyjść i wejść, moduły komunikacji, moduły adapterów, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, moduły modemu, zasilacze dedykowane, moduły zliczające, a do tego również szyny instalacyjne. Narzędzie programistyczne do parametryzacji urządzeń Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w prawidłowej wersji. Programowalne sterowniki logiczne o takiej specyfikacji wciąż z powodzeniem mogą być wykorzystywane w strefach nierozbudowanych do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2FK21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt