SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FL21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FL21

6ES5374-2FL21 jest numerem katalogowym karty pamięci Flash-EPROM w wersji o pojemności 2 MB. Produkt proponowany w naszym asortymencie jest częścią generacji PLC SIMATIC Siemens S5. Oferowany wariant zwraca uwagę poprzez konstrukcję technologiczną wyjątkowo dobrze dopasowaną do inicjowania działań w środowiskach automatyki, dzięki czemu bez żadnych przeszkód znajdzie zastosowanie w zróżnicowanych układach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2FL21

6ES5374-2FL21 to oferowany w naszym sklepie wariant karty pamięci o specyfikacji przystosowanej specjalnie do oczekiwań technicznych wielu linii systemowych. Użycie tego zamawianego w ofercie Magsteronu akcesorium gwarantuje stuprocentowo skuteczne ukierunkowanie programów sterowniczych w zaawansowanych obiektach. Dostępny na zamówieniew asortymencie naszego sklepu model urządzenia z rodziny sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens umożliwia sukcesywne kontrolowanie rozmaitych harmonogramów sterownika.

Korzyści i specyfikacja

Wariant karty pamięci oferowany przez nasz sklep internetowy Magsteron jest wyprodukowany zgodnie z różnymi wieloma komponentami dostępnymi w kategorii produktów SIMATIC S5. Gama ta uwzględnia w wyraźnej mierze zoptymalizowane pod względem technicznym produkty. Sklasyfikowane jednostki centralne CPU S5 marki Siemens odznaczają się tym, że uzyskały różne rozmiary instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów czy pamięć podręczną.

Funkcje i zastosowania

W kategorii SIMATIC S5 firmy Siemens oferowane są dedykowane akcesoria, jakimi są chociażby ponadprogramowe moduły wyjścia i wejścia, interfejsy komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, karty modemowe, zasilacze dedykowane, moduły licznikowe, a także szyny instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do programowania i konfiguracji produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie konfiguracji numerowej. Produkty z tej serii nadal efektywnie są stosowane w strefach przemysłowych niepoddanych modernizacji do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2FL21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt