SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FM21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2FM21

6ES5374-2FM21 to numer katalogowy dla karty pamięci Flash-EPROM z pojemnością 4 KB. Proponowany przez nas wariant jest rozwiązaniem przeznaczonym dla układów kontrolera PLC S5 firmy Siemens. Produkt oferowany w naszym asortymencie wyposażono w specyfikację optymalnie dopasowaną do kontrolowania procesów w obszarach automatyki, w wyniku czego bardzo wydajnie wykonuje pracę w licznych obiektach i zakładach.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2FM21

6ES5374-2FM21 to sprzedawany w naszym sklepie model karty pamięci, która posiada specyfikację technologiczną dostosowaną względem konfiguracji najrozmaitszych linii sterowniczych. Wybór właśnie tego wariantu umożliwia zaskakująco sprawne doprowadzanie operacji PLC w bardzo specjalistycznych obszarach automatyki przemysłowej. Sprzedawany na specjalne zamówienie model wyposażenia z grupy programowalnych sterowników S5 gwarantuje wydajne wdrażanie różnych programów i aplikacji.

Zalety i specyfikacja

Produkt udostępniany na specjalne zamówienie przez sklep internetowy Magsteron zapewnia współpracę z wieloma przemysłowymi komponentami z edycji sterowników PLC S5 firmy Siemens. Standard ten obejmuje w dużym stopniu różniące się od siebie pod względem jakościowym rozwiązania. Określone jednostki centralne CPU S5 firmy Siemens odznaczają się tym, że mają indywidualnie dostosowane szerokości, wysokości i głębokości obudów, układy procesorów bądź też wielkość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla serii S5 znajdziesz w naszym sklepie również przydatne akcesoria, jak m.in. dodatkowe moduły wyjścia i wejścia, moduły dedykowane komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, pamięci Micro SD, karty modemów, zasilacze, moduły zliczające, a do tego także szafy montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do opracowywania programów sterowników PLC SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji. Elementy wyposażenia tej generacji wciąż są użytkowane w obszarach zakładów, których nie zmodernizowano do wariantu SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2FM21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt