SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2KH21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2KH21

6ES5374-2KH21 to karta pamięci 5 V Flash-EPROM o pojemności 256 KB. Sprzedawany w sklepie Magsteron sprzęt przynależy do podkategorii sterownika logicznego PLC S5 Siemens. Urządzenie proponowane w naszym sklepie wyposażono w specyfikację techniczną optymalną do wykonywania działań w otoczeniu zakładowym, dzięki czemu w pełni wydajnie będzie pracować w wymagających zadaniach z zakresu automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2KH21

6ES5374-2KH21 - takim numerem produktu wyróżnia się karta pamięci o konfiguracji pod kątem konstrukcyjnym odpowiednio opracowanej względem funkcji technicznych profesjonalnych układów systemu. Zastosowanie w praktyce zamawianego przez sklep internetowy Magsteron produktu gwarantuje wydajne przeprowadzanie działań w trudnych warunkach przemysłowych. Oferowany przez nas komponent wyposażenia dla układu PLC SIMATIC S5 zapewnia skuteczne inicjowanie procesów sterownika.

Specyfikacja i korzyści

Model karty pamięci oferowany w sklepie Magsteron znajduje zastosowanie z rozmaitymi jednostkami wchodzącymi do programowalnych sterowników S5 marki Siemens. Układ ten uwzględnia wyjątkowo zróżnicowane technologicznie PLC. Wybrane sterowniki S5 uzyskały indywidualnie dostosowane warianty technologii obudowy, układy procesorów lub też pamięć podręczną.

Parametry i dane techniczne

Dla kategorii S5 oferowane są również zgodne elementy, takie jak dołączane moduły wyjścia i wejścia, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a także zestawy montażowe. Platforma inżynierska do zmiany ustawień sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w trafnej edycji. Elementy wyposażenia z tej rodziny wciąż skutecznie znajdują się w użytkowaniu w obiektach automatyki, których nie zaktualizowano do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens. Model ten nie jest już produkowany, dlatego oferujemy go jedynie na specjalne zamówienie w postaci używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2KH21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt