SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2KK21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5374-2KK21

6ES5374-2KK21 jest dostępnym na zamówienie modelem karty pamięci Flash-EPROM 5 V o pojemności 1 MB. Sprzedawany wariant stanowi rozwiązanie dla programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Proponowany w naszym sklepie element ma funkcjonalność najbardziej właściwą do realizacji procesów w otoczeniu automatyki, w wyniku czego w stu procentach bezpiecznie może spełniać funkcje w najbardziej standardowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - karta pamięci Flash-EPROM - 6ES5374-2KK21

6ES5374-2KK21 to karta pamięci o budowie technicznej odpowiednio zoptymalizowanej względem wymagań przemysłowych obiektów. Wykorzystanie w praktyce oferowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy z automatyką modelu zapewnia błyskawiczne uruchamianie procesów sterownika w różnych obszarach. Dostępny produkt dla układów kontrolera S5 marki Siemens gwarantuje bezpieczne wdrażanie specjalistycznych aplikacji układów automatyki przemysłowej.

Specyfikacja i korzyści

Kartę pamięci oferowaną na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową możesz wykorzystać z najbardziej rozmaitymi modelami dedykowanymi dla logicznych sterowników SIMATIC S5. Generacja ta obejmuje w znacznej mierze niestandardowe w zakresie technologicznym produkty. Sprzedawane programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 wyróżniają się tym, że otrzymały odpowiednio dopasowane szerokości, wysokości i głębokości montażowe obudowy, procesory czy pamięć na dane.

Funkcje i dane techniczne

W standardzie S5 firmy Siemens można kupić także przeróżne rozwiązania, którymi są dołączane moduły wyjść i wejść, złącza komunikacyjne, moduły adapterów, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, modemy internetowe, zasilacze, moduły zliczająco-pomiarowe bądź też szafy montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w optymalnej specyfikacji produktowej. Rozwiązania z taką budową nieustannie stosuje się w obszarach automatyki, których nie rozbudowano do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5374-2KK21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt