SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA11

6ES5375-0LA11- takim numerem katalogowym wyróżnia się moduł pamięci EEPROM 4 KB. Urządzenie sprzedawane w sklepie Magsteron wykonano dla systemów sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. Wariant ten wyróżnia się poprzez konstrukcję technologiczną optymalnie dobraną do inicjowania działań sterowniczych w zakładzie przemysłowym, przez co tym samym bardzo wydajnie funkcjonuje w zróżnicowanych systemach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EEPROM - 6ES5375-0LA11

6ES5375-0LA11 - taki numer katalogowy posiada moduł pamięci EEPROM, który uzyskał specyfikację dopasowaną specjalnie do potrzeb i wymagań rozmaitych aplikacji. Użycie sprzedawanego w asortymencie naszego sklepu urządzenia przyspiesza stuprocentowo specjalistyczne wdrażanie procesów sterowniczych w niestandardowych strefach przemysłowych. Udostępniany na specjalne zamówienie sprzęt opracowany dla urządzeń SIMATIC S5 firmy Siemens optymalizuje zgodne z wytycznymi inicjowanie specjalistycznych programów systemu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Moduł pamięci EEPROM proponowany przez sklep Magsteron będzie sprawnie funkcjonować z elastycznymi podzespołami wliczającymi się do systemu logicznych sterowników programowalnych PLC Siemens S5. Kategoria ta posiada w znaczącym stopniu różniące się od siebie konstrukcyjnie rozwiązania. Konkretne urządzenia S5 marki Siemens mogły uzyskać specjalnie dostosowane głębokości, szerokości i wysokości obudów, procesory lub pamięć na program.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla serii SIMATIC S5 marki Siemens możemy dostarczyć dostosowane podzespoły, wśród których wyróżniamy rozbudowujące moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, karty modemów, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające, a do tego szyny montażowe. Inżynieryjna aplikacja do programowania programowalnych sterowników S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej edycji produktowej. Podzespoły wyposażenia z taką konfiguracją przez cały czas działają w strefach zakładu niepoddanych rozbudowie do sterownika Siemens w wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt