SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA41

6ES5375-0LA41 - pod takim numerem zamówisz moduł pamięci EPROM w wariancie 32 KB. Sprzęt oferowany w naszym asortymencie pochodzi z edycji sterowników programowalnych PLC S5 firmy Siemens. Podzespół sprzedawany w naszym sklepie jest wyposażony w konstrukcję techniczną optymalnie dobraną do wykonywania operacji w segmentach przemysłowych, przez co wyjątkowo skutecznie może działać w złożonych obszarach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci EPROM - 6ES5375-0LA41

6ES5375-0LA41 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł pamięci EPROM o specyfikacji odpowiednio dopasowanej pod kątem technicznym do wytycznych profesjonalnych obszarów systemu. Jakość mechaniczna proponowanego obecnie przez sklep Magsteron urządzenia zapewnia wyjątkowo bezproblemowe przeprowadzanie zadań w podstawowych środowiskach. Udostępniany na zamówienie produkt zaprojektowany dla programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens usprawnia bezpieczne kontrolowanie rozmaitych czynności PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł pamięci EPROM proponowany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest zaprojektowany zgodnie z wieloma przemysłowymi elementami dedykowanymi dla PLC Siemens SIMATIC S5. System ten zawiera bardzo różne w zakresie jakościowym komponenty. Skatalogowane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens mogą mieć indywidualnie dobrane szerokości, wysokości i głębokości obudów, jednostki obliczeniowe bądź też pamięć RAM.

Funkcjonalności i dane techniczne

Dla standardu S5 dostępne są również zróżnicowane urządzenia, jak na przykład kompatybilne moduły wejściowe i wyjściowe, moduły komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilacza, moduły pomiarowo-zliczające i zestawy montażowe. System do modyfikacji programów produktów SIMATIC S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej konfiguracji numerowej. Sterowniki logiczne programowalne minionej serii obecnie sprawdzają się w obszarach branżowych, których niezmodernizowano do wersji SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt