SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA71

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LA71

6ES5375-0LA71 - takim numerem katalogowym charakteryzuje się podmoduł pamięci EPROM w wersji 96 KB. Proponowany przez nas komponent zalicza się do kategorii kontrolerów PLC SIMATIC S5 firmy Siemens. Podzespół ten jest wyposażony w specyfikację optymalnie dostosowaną do kontrolowania działań sterowniczych w otoczeniu przemysłowym, dlatego bezpiecznie będzie się sprawdzać w najbardziej zaawansowanych zadaniach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5375-0LA71

6ES5375-0LA71 to oferowany w naszym sklepie podmoduł pamięci EPROM o specyfikacji dopasowanej specjalnie do parametrów całkowicie przemysłowych segmentów branżowych. Użycie tego sprzedawanego aktualnie w naszym internetowym sklepie kontrolera umożliwia specjalistyczne wykonywanie programów sterownika w podstawowych środowiskach. Udostępniany w sklepie Magsteron model urządzenia dla sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 umożliwia wydajne wdrażanie profesjonalnych programów sterownika logicznego PLC.

Specyfikacja i zalety

Podmoduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep Magsteron wykonano kompatybilnie z innymi częściami w systemach PLC SIMATIC S5. Standard ten zapewnia w dużej mierze różniące się od siebie jakościowo sterowniki. Sklasyfikowane jednostki CPU SIMATIC S5 marki Siemens mogą posiadać indywidualnie dobrane rozmiary instalacyjne obudów, procesory czy rozmiary pamięci.

Parametry i możliwości

Dla generacji SIMATIC S5 marki Siemens możesz zakupić rozmaite produkty, jak przykładowo niestandardowe moduły wejść i wyjść, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, modemy internetowe, zasilacze dedykowane, liczniki, a do tego szyny montażowe. Inżynieryjne narzędzie do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 firmy Siemens to STEP5 w trafnej wersji produktowej. Elementy wyposażenia z taką budową wciąż skutecznie bywają używane w strefach zakładu, które nie są zmodernizowane do sterownika SIMATIC S7 marki Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LA71
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt