SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LB21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LB21

6ES5375-0LB21 to sprzedawany w naszym sklepie internetowym podmoduł pamięciowy EEPROM w wariancie 2 KB. Dostępny w naszym sklepie produkt wywodzi się z edycji programowalnych sterowników logicznych S5. Produkt proponowany w sklepie Magsteron jest wyposażony w budowę technologiczną optymalnie dobraną do inicjowania procesów sterowniczych w segmencie automatyki przemysłowej, w wyniku czego idealnie może pracować w najbardziej podstawowych obszarach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EEPROM - 6ES5375-0LB21

6ES5375-0LB21 - takim numerem odznacza się podmoduł pamięci, który posiada konstrukcję zoptymalizowaną względem specyfikacji technologicznych najliczniejszych aplikacji systemowych. Jakość proponowanego aktualnie przez nas komponentu zapewnia w pełni sprawne inicjowanie operacji sterowniczych w wyjątkowo specyficznych warunkach automatyki. Przedstawiany w asortymencie sklepu Magsteron sprzęt z edycji urządzeń S5 firmy Siemens umożliwia ekonomiczne przeprowadzanie istotnych cyklów sterowania.

Specyfikacja i korzyści

Podmoduł pamięci oferowany przez nas na zamówienie jest przystosowany do funkcjonowania z różnymi istotnymi rozwiązaniami z serii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Kategoria ta posiada rozmaite pod względem jakościowym kontrolery. Zamawiane sterowniki PLC SIMATIC S5 firmy Siemens wyróżniają się tym, że mają odpowiednio przystosowane wersje konstrukcji obudowy, układy procesorów bądź też pamięć na program.

Funkcje i dane techniczne

W linii Siemens SIMATIC S5 proponujemy różne komponenty, takie jak rozszerzające moduły wejściowe i wyjściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty pamięciowe, moduły modemu, moduły zasilacza, moduły licznikowe, a do tego również szyny montażowe. Aplikacja do modyfikacji programów produktów Siemens SIMATIC S5 to STEP5 we właściwie dobranej odsłonie. Komponenty z tego układu nadal stosuje się w obszarach obiektu, które nie zostały poddane rozbudowie do sterownika w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LB21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt