SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LC41

6ES5375-0LC41 - taki numer otrzymał podmoduł pamięci EPROM w wersji z 16 KB. Wariant proponowany w naszym sklepie należy do systemów kontrolerów S5 marki Siemens. Model ten otrzymał budowę techniczną specjalnie dobraną do kontrolowania operacji sterowniczych w przemyśle, dzięki czemu całkowicie płynnie wykonuje działania w najbardziej podstawowych zastosowaniach w dziedzinie automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5375-0LC41

6ES5375-0LC41 to numer katalogowy podmodułu pamięci EPROM o specyfikacji technologicznej opracowanej specjalnie względem zapotrzebowania najbardziej wymagających rozwiązań systemowych. Wybór sprzedawanego obecnie w naszym internetowym sklepie elementu przyspiesza bezproblemowe doprowadzanie operacji PLC w nietypowych środowiskach automatyki. Oferowany model sprzętu dla układów SIMATIC S5 marki Siemens usprawnia skuteczne przeprowadzanie najbardziej istotnych zadań i procesów.

Zalety i specyfikacja

Podmoduł pamięci EPROM prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron będzie zgodny z różnymi urządzeniami z linii produktów S5 marki Siemens. Gama ta obejmuje odpowiednio dostosowane konstrukcyjnie warianty. Dostarczane jednostki CPU Siemens SIMATIC S5 uzyskały w większości odmienne wymiary instalacyjne obudowy, dane obliczeniowe bądź też wielkość pamięci.

Parametry i możliwości

Dla rodziny Siemens S5 dostępne są specjalne produkty, jak na przykład rozbudowujące moduły wyjściowe i wejściowe, komunikacyjne złącza, adaptery, przekaźniki, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły zliczająco-pomiarowe i zestawy montażowe. Narzędzie programistyczne do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w trafnie dopasowanej specyfikacji. Modele z tej grupy wciąż z powodzeniem można eksploatować w obszarach automatyzacji, które nie zostały rozbudowane do sterownika Siemens w wersji S7. Podmoduł oferowany na zamówienie przez nasz sklep nie pozostaje obecnie wspierany przez producenta, ale jesteśmy w stanie sprowadzić go w wersji używanej.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LC41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt