SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LD31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-0LD31

6ES5375-0LD31 jest numerem katalogowym modułu pamięci RAM 32 KB. Oferowany w naszym sklepie element stanowi rozwiązanie z konstrukcji programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5. Sprzęt proponowany w sklepie Magsteron otrzymał budowę techniczną dobrze zoptymalizowaną do inicjowania procesów sterowniczych w obszarze zakładu, dlatego tym samym wydajnie sprawdzi się w najbardziej niestandardowych procesach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci RAM - 6ES5375-0LD31

6ES5375-0LD31 jest oferowanym na zamówienie modułem pamięci RAM, który posiada konstrukcję odpowiednio dobraną do specyfikacji technologicznych najrozmaitszych systemów branży. Budowa proponowanego przez nas komponentu usprawnia skuteczne inicjowanie aplikacji w podstawowych obszarach. Prezentowany przez nas podzespół dostępny dla sterowników S5 marki Siemens pozwala na skuteczne kontrolowanie rozmaitych procesów układów sterowania.

Specyfikacja techniczna

Moduł pamięci RAM oferowany na specjalne zamówienie w asortymencie naszego sklepu jest wykonany kompatybilnie ze wszystkimi uniwersalnymi podzespołami w układach produktów Siemens SIMATIC S5. Seria ta posiada w dużej mierze zróżnicowane w zakresie jakościowym CPU. Zamawiane jednostki centralne SIMATIC Siemens S5 mają specjalnie dopasowane rozmiary montażowe obudowy, systemy scalone oraz wysokość pamięci.

Funkcje i dane techniczne

W serii S5 Siemens można znaleźć przydatne urządzenia, którymi są dołączane moduły wyjść i wejść, komunikacyjne porty i interfejsy, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty Micro SD, karty modemów, źródła zasilania, liczniki, a także szyny montażowe. Narzędzie inżynieryjne do programowania urządzeń S5 to STEP5 w dedykowanej konfiguracji produktowej. Części wyposażenia z tym standardem nadal efektywnie mogą działać w warunkach, których nie rozbudowano do sterownika w wersji SIMATIC S7. Moduł sprzedawany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy w tym momencie jest wycofany z rynku przez producenta, w związku z czym obecnie jesteśmy w stanie zaoferować go w wariancie używanym.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-0LD31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt