SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-1LA15

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-1LA15

6ES5375-1LA15 jest oferowanym na zamówienie modułem pamięci CMOS-EPROM 8 KB. Model oferowany w naszym asortymencie to rozwiązanie zaliczane do platformy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5. Dostępny w naszym sklepie element jest zaopatrzony w specyfikację techniczną wyjątkowo dobrze dopasowaną do kontrolowania działań sterowniczych w zakładzie, dzięki czemu wyjątkowo płynnie może pracować w zróżnicowanych obiektach automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci CMOS-EPROM - 6ES5375-1LA15

6ES5375-1LA15 - taki numer katalogowy otrzymał moduł o budowie pod kątem konstrukcyjnym zoptymalizowanej względem charakterystyki przemysłowych projektów. Wykorzystanie właśnie tego wariantu produktowego zapewnia całkowicie efektywne doprowadzanie zadań sterowniczych w rozmaitych środowiskach automatyki. Dostępny w naszym sklepie podzespół z linii kontrolera SIMATIC S5 marki Siemens ułatwia ekonomiczne inicjowanie istotnych działań systemów automatyki przemysłowej.

Zalety i korzyści

Moduł pamięci CMOS-EPROM udostępniany na specjalne zamówienie w naszym sklepie można wykorzystać z różnymi innymi modelami z katalogu sterowników Siemens S5. Linia ta zapewnia w znacznym stopniu rozmaite jakościowo jednostki centralne. Proponowane CPU S5 firmy Siemens mogą posiadać dobrane indywidualnie wymiary montażowe obudów, jednostki obliczeniowe czy też wielkość pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

W systemie technologicznym S5 Siemens znajdują się odpowiednie produkty, do których należą dołączane moduły wejść i wyjść, interfejsy do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, moduły modemów, źródła zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego także szafy montażowe. Platforma do opracowywania programów urządzeń S5 Siemens to STEP5 w prawidłowo dobranej wersji konfiguracyjnej. Logiczne sterowniki programowalne z taką specyfikacją nadal powszechnie mogą być stosowane w strefach branżowych, które nie zostały poddane modernizacji do odsłony Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-1LA15
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt