SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-1LA61

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5375-1LA61

6ES5375-1LA61 to numer katalogowy produktu, którym jest moduł pamięci CMOS-EPROM o pojemności 64 KB. Urządzenie sprzedawane w naszym sklepie przynależy do kategorii sterowników programowalnych PLC S5 Siemens. Komponent wyposażono w konstrukcję techniczną zoptymalizowaną do przeprowadzania procesów w obszarze przemysłu, w związku z tym w pełni bezawaryjnie będzie działać w wymagających projektach automatyzacji.

Siemens SIMATIC S5 - moduł pamięci CMOS-EPROM - 6ES5375-1LA61

6ES5375-1LA61 jest oferowany jako moduł pamięci, który posiada konstrukcję techniczną odpowiednio dobraną do realizacji funkcji wielu rozmaitych aplikacji branżowych. Konstrukcja techniczna sprzedawanego przez sklep internetowy Magsteron sprzętu umożliwia stuprocentowo specjalistyczne wdrażanie pracy sterownika PLC w wyjątkowo specyficznych strefach automatyki przemysłowej. Dostępny w naszym asortymencie wariant z serii Siemens S5 gwarantuje bezpieczne wdrażanie aplikacji sterowniczych.

Specyfikacja i zalety

Moduł pamięci proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową współpracuje z rozmaitymi rozwiązaniami generacji logicznych sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Seria ta posiada w znacznym stopniu dostosowane jakościowo kontrolery. Wyprodukowane sterowniki PLC SIMATIC Siemens S5 mogły uzyskać nieco inne szerokości obudowy, parametry procesora lub też pamięć na dane.

Parametry i możliwości

Dla edycji S5 sprzedajemy funkcjonalne urządzenia, jak na przykład wielokierunkowe moduły wyjściowe i wejściowe, moduły do komunikacji, moduły adapterów, przekaźniki, karty Micro SD, karty modemów, moduły zasilające, moduły licznikowe, a do tego także szyny montażowe. Oprogramowanie inżynierskie do opracowywania programów programowalnych sterowników logicznych SIMATIC Siemens S5 to STEP5 w dostosowanej technologicznie wersji konfiguracyjnej. Urządzenia zaprojektowane w tym systemie obecnie nadal sprawdzają się w strefach automatyki, które nie zostały poddane unowocześnieniu do nowszych odsłon sterownika PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5375-1LA61
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt