SIEMENS Simatic S5 - 6ES5376-0AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5376-0AA21

6ES5376-0AA21 to dostępny w sklepie Magsteron podmoduł pamięci EPROM w wersji 32 KB. Sprzęt proponowany w naszym asortymencie wywodzi się z serii programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens. Podzespół dostępny w naszym sklepie ma konstrukcję techniczną w pełni wystarczającą do wykonywania pracy w segmencie automatyki, dzięki czemu ze stuprocentowym powodzeniem spełnia funkcje w najbardziej podstawowych obszarach zakładu przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5376-0AA21

6ES5376-0AA21 - takim numerem producent oznaczył w katalogu podmoduł pamięci EPROM o konstrukcji technologicznie odpowiedniej względem zapotrzebowania wielu różnych projektów. Funkcjonalność mechaniczna oferowanego obecnie przez nasz sklep urządzenia gwarantuje w pełni specjalistyczne ukierunkowanie operacji w rozmaitych obiektach automatyki. Udostępniany na specjalne zamówienie w naszym asortymencie sprzęt z grupy kontrolerów SIMATIC S5 firmy Siemens pozwala na zgodne z wymaganiami inicjowanie etapów pracy systemu sterowania.

Specyfikacja techniczna

Podmoduł sprzedawany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową możesz wykorzystać z wyjątkowo licznymi produktami systemów sterowników S5 firmy Siemens. Grupa zawiera w znacznym stopniu odmienne jakościowo PLC. Dostępne programowalne sterowniki logiczne SIMATIC Siemens S5 otrzymały nieco inne wersje obudowy, dane obliczeniowe czy też pojemność pamięci.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla generacji Siemens SIMATIC S5 udostępniliśmy rozmaite podzespoły, takie jak uniwersalne moduły wejść i wyjść, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły do zasilania, moduły liczników oraz zestawy instalacyjne. Narzędzie inżynieryjne do modyfikacji programów sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w przystosowanej odsłonie produktowej. PLC o takiej specyfikacji obecnie nadal mogą działać w strefach zakładowych niezaktualizowanych do sterownika Siemens typu S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5376-0AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt