SIEMENS Simatic S5 - 6ES5376-0AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5376-0AA31

6ES5376-0AA31 to dostępny w naszym sklepie internetowym podmoduł pamięci EPROM o pojemności 64 KB. Oferowany produkt przygotowano dla systemów sterownika PLC Siemens SIMATIC S5. Wariant uzyskał budowę techniczną przystosowaną do użytku w otoczeniu przemysłowym, w związku z czym sprawnie i bezawaryjnie będzie pracować w rozmaitych aplikacjach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EPROM - 6ES5376-0AA31

6ES5376-0AA31 to sprzedawany w sklepie Magsteron podmoduł pamięci, który posiada budowę dobraną specjalnie względem parametrów różnych systemów przemysłowych. Budowa techniczna tego modelu pozwala na sprawne wdrażanie operacji sterownika w najbardziej zaawansowanych środowiskach automatyki. Przedstawiany w asortymencie naszego sklepu internetowego wariant z grupy produktów Siemens SIMATIC S5 pozwala na zgodne z wytycznymi przeprowadzanie różnych czynności układu sterowniczego.

Zalety i specyfikacja

Podmoduł pamięci udostępniany przez nasz sklep będzie kompatybilny ze wszystkimi funkcjonalnymi częściami wchodzącymi w skład serii logicznych sterowników programowalnych SIMATIC S5 firmy Siemens. Standard ten oferuje w wyraźnym stopniu zoptymalizowane technologicznie modele. Sprzedawane warianty SIMATIC Siemens S5 mają indywidualnie określone szerokości, wysokości i głębokości konstrukcji obudowy, możliwości procesora lub zasoby pamięciowe.

Funkcje i dane techniczne

Dla standardu SIMATIC S5 marki Siemens oferujemy zoptymalizowane podzespoły, jak między innymi dołączane moduły wyjść i wejść, moduły komunikacyjne, adaptery, akcesoria przekaźnikowe, karty Micro SD, karty modemów, moduły do zasilania, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego również komplety montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania sterowników SIMATIC S5 Siemens to STEP5 w zgodnej konfiguracji numerowej. Artykuły z tej edycji cały czas mogą pracować w środowiskach, których nie poddano modernizacji do wariantu S7. Produkt ten sprzedajemy w naszym sklepie w wersji odświeżonej z rynku wtórnego.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5376-0AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt