SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA21

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA21

6ES5377-0AA21 jest oferowany jako podmoduł pamięci 32 KB RAM. Komponent dostępny w naszym sklepie zalicza się do platformy programowalnych sterowników logicznych PLC SIMATIC S5. Sprzedawany przez nas sprzęt otrzymał budowę techniczną specjalnie zaprojektowaną do kontrolowania operacji sterowniczych w obszarze automatyki, w związku z tym w pełni bezpiecznie funkcjonuje w najbardziej podstawowych zadaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci RAM - 6ES5377-0AA21

6ES5377-0AA21 to numer katalogowy podmodułu pamięciowego o budowie przystosowanej pod względem technicznym do wymagań całego szeregu branż. Specyfikacja dostępnego na zamówienie w naszej ofercie rozwiązania zdecydowanie usprawnia profesjonalne uruchamianie zadań sterownika PLC w specyficznych dziedzinach automatyki przemysłowej. Sprzedawany przez nas model wyposażenia dla programowalnych sterowników logicznych PLC marki Siemens SIMATIC S5 umożliwia skuteczne inicjowanie skomplikowanych operacji układu automatyki.

Specyfikacja i korzyści

Podmoduł RAM oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową można używać ze wszystkimi praktycznymi elementami wchodzącymi w skład serii PLC S5. Linia ta obejmuje w wyraźnej mierze zróżnicowane w zakresie technologicznym programowalne sterowniki logiczne. Określone komponenty S5 marki Siemens mają specjalnie dopasowane szerokości obudowy, specyfikacje procesora, a także pamięć RAM.

Parametry i zastosowania

Dla generacji SIMATIC S5 firmy Siemens możemy zaprezentować specjalne podzespoły, jak na przykład rozszerzające moduły wejść i wyjść, moduły komunikacji, adaptery, rozszerzenia przekaźnikowe, karty Micro SD, modemy internetowe, moduły zasilające, moduły pomiarowe, a ponadto szyny montażowe. Inżynieryjna platforma do opracowywania programów sterowników PLC Siemens S5 to STEP5 w trafnej edycji konfiguracyjnej. Części wyposażenia z tej generacji wciąż skutecznie mogą znaleźć zastosowanie w obszarach zakładu, których nie zaktualizowano do wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5377-0AA21
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt