SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA31

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA31

6ES5377-0AA31 to numer katalogowy podmodułu pamięciowego 64 KB RAM. Wariant oferowany w naszym asortymencie wywodzi się z rodziny sterownika programowalnego S5 marki Siemens. Dostępne u nas urządzenie posiada specyfikację technologiczną odpowiednio dobraną do przeprowadzania działań w otoczeniu automatyki przemysłowej, w związku z tym bez większych komplikacji pracuje w najbardziej zaawansowanych aplikacjach sterowniczych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci RAM - 6ES5377-0AA31

6ES5377-0AA31 - pod takim numerem sprzedajemy podmoduł pamięci RAM o funkcjonalności technicznej dobranej do wytycznych najliczniejszych projektów systemowych. Specyfika proponowanego przez sklep internetowy z automatyką przemysłową produktu usprawnia wdrażanie czynności sterowniczych w obiektach. Oferowany na specjalne zamówienie komponent z podkategorii produktów S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wytycznymi realizowanie profesjonalnych zadań układu.

Specyfikacja i zalety

Moduł sprzedawany przez nasz sklep Magsteron jest przystosowany do współpracy z uniwersalnymi produktami wchodzącymi w skład programowalnych sterowników logicznych PLC S5 marki Siemens. System ten uwzględnia w znacznym stopniu zróżnicowane jakościowo podzespoły. Skatalogowane jednostki centralne S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie dopasowane szerokości, wysokości i głębokości instalacyjne konstrukcji obudowy, układy procesorów, a także pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

W ramach systemu SIMATIC S5 możemy zaprezentować przydatne podzespoły, takie jak kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, interfejsy i porty komunikacyjne, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilaczy, moduły pomiarowe czy szyny instalacyjne. Platforma do programowania i parametryzacji programowalnych sterowników Siemens S5 to STEP5 w prawidłowej specyfikacji konfiguracyjnej. Urządzenia tak zaprojektowane wciąż efektywnie można używać w strefach zakładowych nierozbudowanych do nowszych wersji PLC Siemens.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5377-0AA31
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt