SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5377-0AA32

6ES5377-0AA32 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy podmoduł RAM z 64 KB pamięci. Element oferowany w naszym sklepie wywodzi się z konfiguracji kontrolera PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Proponowany model zwraca uwagę poprzez budowę odpowiednią do przeprowadzania operacji w środowiskach automatyki, dzięki czemu też płynnie może funkcjonować w wielu różnych czynnościach sterowania przemysłowego.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci RAM - 6ES5377-0AA32

6ES5377-0AA32 - takim numerem odznacza się podmoduł pamięci opracowany specjalnie do zapotrzebowania przemysłowych segmentów branżowych. Budowa techniczna oferowanego przez nasz sklep akcesorium gwarantuje stuprocentowo skuteczne doprowadzanie aplikacji sterownika PLC w najbardziej niestandardowych obszarach. Proponowany na specjalne zamówienie model urządzenia dla sterowników PLC SIMATIC Siemens S5 umożliwia bezpieczne obsługiwanie różnych programów systemu automatyki.

Zalety i specyfikacja

Podmoduł oferowany na zamówienie w naszym sklepie z automatyką przemysłową odznacza się kompatybilnością z bardzo wieloma urządzeniami serii PLC S5. Grupa ta oferuje zaskakująco różne w zakresie konstrukcyjnym podzespoły. Zamawiane jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens mogą mieć dość różne szerokości, wysokości i głębokości montażowe konstrukcji obudowy, procesory lub też ilość pamięci.

Funkcjonalności i dane techniczne

W kategorii S5 firmy Siemens oferujemy także specjalne podzespoły, takie jak kompatybilne moduły wejścia i wyjścia, moduły do komunikacji, moduły z adapterami, moduły przekaźnikowe, karty pamięci, modemy internetowe, źródła energii, moduły pomiarowe oraz komplety instalacyjne. Platforma programistyczna do tworzenia programów sterowników S5 marki Siemens to STEP5 w odpowiednio dobranej konfiguracji. Logiczne sterowniki z taką konstrukcją cały czas masz możliwość używać w strefach branżowych, które nie zostały poddane unowocześnieniu do sterownika Siemens typu S7. Moduł dostarczamy w wariancie odnowionym z bezpiecznego źródła.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5377-0AA32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt