SIEMENS Simatic S5 - 6ES5378-0AA41

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5378-0AA41

6ES5378-0AA41 jest sprzedawany jako podmoduł pamięci EEPROM o pojemności 8 KB. Podzespół sprzedawany w sklepie Magsteron wywodzi się z serii kontrolera PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny komponent otrzymał budowę techniczną optymalnie dopasowaną specjalnie do realizacji operacji w obszarach zakładu, dzięki czemu bez występujących problemów będzie się sprawdzać w zautomatyzowanych działaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - podmoduł pamięci EEPROM - 6ES5378-0AA41

6ES5378-0AA41 jest dostępnym w sklepie Magsteron podmodułem pamięci o konstrukcji technicznie przygotowanej względem oczekiwań całkowicie zautomatyzowanych układów systemu. Budowa technologiczna zamawianego modelu zapewnia w pełni bezpieczne inicjowanie czynności sterownika PLC w przemysłowych specyficznych zakładach. Dostępny sprzęt z podkategorii kontrolerów Siemens S5 przyspiesza sukcesywne realizowanie skomplikowanych cykli systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Podmoduł pamięci sprzedawany na zamówienie w sklepie Magsteron wykonano kompatybilnie z różnymi istotnymi podzespołami w układach logicznych sterowników programowalnych S5. Seria obejmuje w znacznym stopniu rozmaite pod względem technologicznym modele. Określone jednostki centralne CPU SIMATIC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały dość inne wysokości, głębokości i szerokości montażowe konstrukcji obudowy, rdzenie procesora czy też pamięć roboczą.

Funkcjonalności i możliwości

W serii S5 Siemens oferowane są zoptymalizowane produkty, do których zaliczają się rozszerzające moduły wejściowe i wyjściowe, złącza do komunikacji, moduły adapterów, rozszerzenia przekaźnikowe, karty pamięci, moduły modemów, zasilacze, moduły pomiarowe, a ponadto szyny montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania sterowników PLC S5 marki Siemens to STEP5 w dostosowanej wersji konfiguracyjnej. Artykuły z takimi parametrami obecnie wciąż mogą znaleźć zastosowanie w strefach, które nie są zaktualizowane do SIMATIC Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5378-0AA41
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt