SIEMENS Simatic S5 - 6ES5380-7AA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5380-7AA11

6ES5380-7AA11 to sprzedawany w sklepie Magsteron moduł timera z wejściami i wyjściami. Sprzedawany w naszym internetowym sklepie komponent należy do podkategorii sterowników programowalnych S5 marki Siemens. Oferowany przez nas model zwraca uwagę poprzez funkcjonalność praktycznie idealnie dobraną do realizacji procesów w otoczeniu automatyki, w związku z czym w stu procentach sprawdza się w zróżnicowanych zakładach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł timera - 6ES5380-7AA11

6ES5380-7AA11 to sprzedawany przez nas moduł o konstrukcji pod względem technologicznym odpowiednio opracowanej względem zapotrzebowania najróżniejszych zakładów branżowych. Jakość mechaniczna sprzedawanego w naszym sklepie urządzenia przyspiesza uruchamianie czynności sterownika w wyjątkowo specjalistycznych środowiskach przemysłowych. Dostępny na zamówienie w asortymencie naszego sklepu internetowego podzespół linii logicznych sterowników S5 marki Siemens zapewnia zgodne z wymaganiami wdrażanie złożonych etapów pracy PLC.

Zalety i specyfikacja

Moduł timera udostępniany przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową może pracować z wieloma różnymi produktami wliczającymi się do logicznych sterowników S5 marki Siemens. Generacja ta oferuje wyjątkowo zróżnicowane pod względem konstrukcyjnym modele. Zamawiane programowalne sterowniki PLC S5 firmy Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały bardzo zróżnicowane wysokości, głębokości i szerokości obudów, układy scalone bądź też roboczą pamięć.

Funkcje i możliwości

W technologii SIMATIC S5 sprzedawane są specjalne podzespoły, jak m.in. opcjonalne moduły wejścia i wyjścia, moduły ułatwiające komunikację, moduły adapterów, akcesoria przekaźnikowe, karty pamięciowe, moduły modemów, moduły zasilające, moduły zliczające i komplety montażowe. Narzędzie inżynierskie do konfiguracji programowalnych sterowników logicznych PLC Siemens S5 to STEP5 w odpowiednio dobranej odsłonie produktowej. Sprzęty wycofanej generacji obecnie są używane w systemach, które nie są zmodernizowane do nowszych odsłon sterownika PLC.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5380-7AA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt