SIEMENS Simatic S5 - 6ES5382-0AB32

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5382-0AB32

6ES5382-0AB32 jest dostępnym na zamówienie modułem licznika. Dostępny u nas produkt jest rozwiązaniem z rodziny sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Komponent oferowany w naszym sklepie internetowym zaopatrzono w konstrukcję technologiczną optymalnie dobraną do wykonywania pracy w obszarze zakładów, więc tym samym bez występujących przeszkód znajduje zastosowanie w różnych rozwiązaniach przemysłowych.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5382-0AB32

6ES5382-0AB32 to sprzedawany w sklepie Magsteron moduł licznika, który posiada specyfikę dopasowaną względem funkcji technicznych w pełni specjalistycznych linii zakładowych. Budowa oferowanego aktualnie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową kontrolera przyspiesza efektywne wykonywanie procesów sterownika PLC w warunkach przemysłowych. Udostępniany model sprzętu gwarantuje zgodne z wytycznymi wdrażanie kluczowych etapów układu kontrolera SIMATIC S5.

Zalety i korzyści

Moduł licznika oferowany na zamówienie przez nasz sklep internetowy Magsteron będzie sprawnie funkcjonować z różnymi modelami urządzeń w systemie produktów SIMATIC Siemens S5. Standard ten obejmuje bardzo zróżnicowane jakościowo warianty komponentów. Skatalogowane podzespoły Siemens S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały indywidualnie dopasowane wysokości, głębokości i szerokości montażowe obudów, dane obliczeniowe i pamięć podręczną.

Parametry i dane techniczne

Dla kategorii SIMATIC S5 tego cenionego producenta zamówisz odpowiednie rozwiązania, do których należą załączane moduły wyjścia i wejścia, moduły komunikacji, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemowe, źródła zasilania, moduły pomiarowo-zliczające bądź też komplety montażowe. Oprogramowanie inżynieryjne do programowania i parametryzacji produktów S5 marki Siemens to STEP5 w specjalnie dopasowanej specyfikacji. Sterowniki logiczne programowalne z tej linii obecnie nadal mogą działać w strefach branż, których nie rozbudowano do Siemens w wersji S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5382-0AB32
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt