SIEMENS Simatic S5 - 6ES5385-8MA11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5385-8MA11

6ES5385-8MA11 jest oferowanym na zamówienie modułem licznika dla 90U, 95U, 100U, ET 100U i ET 200U, którego częstotliwość sięga 500 Hz. Produkt oferowany w sklepie Magsteron przygotowano dla podkategorii programowalnego sterownika logicznego PLC SIMATIC S5 marki Siemens. Dostępny podzespół wyróżnia się poprzez budowę techniczną wyjątkowo dobrze zoptymalizowaną do wykonywania działań w segmencie automatyki przemysłowej.

Siemens SIMATIC S5 - moduł licznika - 6ES5385-8MA11

6ES5385-8MA11 spełnia funkcję modułu, który posiada charakterystykę odpowiednio przystosowaną do parametrów technologicznych profesjonalnych układów branży. Specyfikacja sprzedawanego aktualnie w naszym internetowym sklepie kontrolera pozwala na wyjątkowo specjalistyczne uruchamianie czynności PLC w specjalistycznych dziedzinach przemysłowych. Dostępny komponent z grupy programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 przyspiesza zgodne z wymaganiami inicjowanie najbardziej niestandardowych zadań układu sterowania.

Zalety i specyfikacja

Moduł licznika sprzedawany przez sklep Magsteron jest przystosowany do pracy z przydatnymi rozwiązaniami w układach programowalnych sterowników S5. Podkategoria uwzględnia zaskakująco różniące się od siebie pod względem konstrukcyjnym kontrolery. Wybrane sterowniki Siemens SIMATIC S5 zwracają uwagę tym, że otrzymały specjalnie przystosowane rozmiary instalacyjne konstrukcji obudowy, specyfikacje procesora oraz pojemność pamięci.

Funkcje i dane techniczne

Dla podkategorii SIMATIC S5 tego cenionego producenta można zamówić również rozmaite elementy, do których zaliczają się rozszerzające moduły wejść i wyjść, złącza komunikacyjne, moduły z adapterami, rozszerzenia przekaźnikowe, pamięci Micro SD, karty modemów, źródła energii, moduły zliczająco-pomiarowe, a do tego również szyny montażowe. Narzędzie programistyczne do programowania i konfiguracji PLC S5 Siemens to STEP5 w optymalnie dopasowanej specyfikacji. Produkty z tej generacji cały czas mogą pracować w układach, których nie zmodernizowano do wariantu Siemens S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5385-8MA11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt