SIEMENS Simatic S5 - 6ES5385-8MB11

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5385-8MB11

6ES5385-8MB11 to oferowany na zamówienie moduł zliczający 385B dla 90U/95U/100U/Et 100U/ET 200U z częstotliwością do 500 kHz. Produkt sprzedawany w naszym asortymencie to rozwiązanie dla systemów sterownika PLC S5 marki Siemens. Sprzęt zwraca uwagę poprzez budowę technologiczną właściwą do inicjowania operacji sterowniczych w warunkach automatyki przemysłowej, dlatego też bardzo płynnie może spełniać funkcje w skomplikowanych obszarach zakładu.

Siemens SIMATIC S5 - moduł zliczający - 6ES5385-8MB11

6ES5385-8MB11 - takim numerem producent oznaczył w katalogu moduł, który posiada specyfikację zoptymalizowaną względem standardów technicznych całkowicie profesjonalnych systemów branżowych. Konstrukcja zamawianego aktualnie przez sklep internetowy Magsteron kontrolera w pełni umożliwia wydajne uruchamianie operacji sterownika w zaawansowanych obszarach przemysłowych. Model z edycji programowalnych sterowników Siemens SIMATIC S5 usprawnia sukcesywne przeprowadzanie najbardziej istotnych harmonogramów sterownika logicznego PLC.

Zalety i korzyści

Moduł proponowany na specjalne zamówienie przez nasz sklep internetowy z automatyką przemysłową jest przystosowany do działania ze wszystkimi uniwersalnymi komponentami systemów PLC S5. Grupa ta uwzględnia znacząco różne w zakresie jakościowym kontrolery. Wybrane urządzenia SIMATIC S5 odznaczają się tym, że mają dobrze przystosowane warianty montażowe obudowy, systemy scalone i pamięć programową.

Funkcjonalności i możliwości

W standardzie SIMATIC S5 zakupisz również funkcjonalne rozwiązania, takie jak między innymi wszechstronne moduły wyjściowe i wejściowe, moduły dedykowane komunikacji, adaptery, przekaźniki, karty pamięciowe, modemy, moduły zasilające, moduły liczników bądź też komplety instalacyjne. Platforma programistyczna do zarządzania programami programowalnych sterowników logicznych S5 marki Siemens to STEP5 w kompatybilnej specyfikacji produktowej. PLC wycofanej już serii wciąż są używane w strefach, których nie rozbudowano do odsłony SIMATIC S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5385-8MB11
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt