SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA12

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA12

6ES5393-0UA12 - pod takim numerem katalogowym sprzedajemy interfejs operatorski w wersji OP 393. Model oferowany w naszym sklepie internetowym zaprojektowano dla linii sterowników programowalnych SIMATIC S5 marki Siemens. Produkt wyróżnia się poprzez specyfikację optymalnie dostosowaną do sterowania pracą w zakładzie przemysłowym, w związku z tym bez przeszkód będzie pracować w różnych układach automatyki.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 393 - 6ES5393-0UA12

6ES5393-0UA12 spełnia funkcję panelu operatorskiego o charakterystyce dopasowanej do zapotrzebowania technologicznego całkowicie przemysłowych segmentów systemowych. Jakość proponowanego w sklepie Magsteron elementu zdecydowanie usprawnia bezproblemowe doprowadzanie prac sterowniczych w otoczeniu automatyki. Oferowany sprzęt z grupy urządzeń Siemens S5 gwarantuje efektywne wykonywanie wymagających zadań systemu sterowania.

Korzyści i zalety

Interfejs operatorski prezentowany w asortymencie sklepu Magsteron zapewnia zgodność z licznymi jednostkami z rodziny sterowników SIMATIC S5 firmy Siemens. System ten posiada w dużej mierze różniące się od siebie konstrukcyjnie sterowniki. Oferowane podzespoły S5 firmy Siemens mogły uzyskać bardzo zróżnicowane rozmiary obudowy, jednostki obliczeniowe, a także pamięć na dane.

Funkcjonalności i zastosowania

Dla systemu SIMATIC S5 firmy Siemens proponowane są przystosowane rozwiązania, jak między innymi uzupełniające moduły wejściowe i wyjściowe, porty komunikacyjne, moduły z adapterami, przekaźniki sterownicze, karty pamięci, karty modemów, zasilacze, moduły pomiarowe czy też zestawy instalacyjne. Narzędzie do programowania i konfiguracji PLC SIMATIC S5 to STEP5 we właściwie dobranej wersji. Podzespoły wyposażenia z tej generacji wciąż skutecznie są używane w obszarach, które nie zostały poddane unowocześnieniu do wariantu S7. Model sprzedawany przez sklep internetowy Magsteron pozostaje aktualnie wycofany przez firmę Siemens, dlatego kupisz u nas jedynie wersję używaną.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5393-0UA12
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt