SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA13

  • SIEMENS Simatic S5 - 6ES5393-0UA13

6ES5393-0UA13 - pod takim numerem katalogowym kupisz interfejs operatorski OP 393-III. Sprzedawany przez nas produkt to rozwiązanie z edycji programowalnych sterowników logicznych SIMATIC S5 marki Siemens. Oferowane urządzenie uzyskało konstrukcję wyjątkowo dobrze dobraną do inicjowania procesów w środowisku zakładowym, dzięki czemu sprawnie może się sprawdzić w najbardziej specjalistycznych zakresach zastosowań.

Siemens SIMATIC S5 - interfejs operatorski OP 393-III - 6ES5393-0UA13

6ES5393-0UA13 - takim numerem katalogowym odznacza się panel, który posiada budowę techniczną dostosowaną do charakterystyki technicznej wielu rozmaitych aplikacji systemowych. Zastosowanie w praktyce dostępnego obecnie w naszym sklepie internetowym elementu pozwala na bezproblemowe wdrażanie czynności w najbardziej zaawansowanych warunkach przemysłowych. Oferowany na zamówienie w naszym sklepie internetowym model z kategorii logicznych sterowników programowalnych PLC S5 marki Siemens przyspiesza wydajne realizowanie najbardziej istotnych działań linii sterowniczych.

Korzyści i specyfikacja

Panel sprzedawany w naszym internetowym sklepie wykonano zgodnie z licznymi elementami linii PLC Siemens SIMATIC S5. Generacja ta obejmuje w dużym stopniu różniące się od siebie pod względem technologicznym jednostki CPU. Wybrane programowalne sterowniki PLC SIMATIC S5 marki Siemens zwracają uwagę tym, że otrzymały odpowiednio przystosowane gabaryty montażowe konstrukcji obudowy, parametry procesora bądź też pamięć programową.

Funkcje i zastosowania

Dla gamy S5 Siemens możemy zaproponować uniwersalne urządzenia, do których należą kompatybilne moduły wyjść i wejść, interfejsy do komunikacji, moduły z adapterami, dodatkowe przekaźniki, karty pamięci, modemy, źródła energii, moduły pomiarowe czy też komplety montażowe. Platforma do konfiguracji produktów S5 to STEP5 w optymalnej edycji konfiguracyjnej. Komponenty z tej kategorii nieustannie znajdują się w użytkowaniu w warunkach, które nie zostały zmodernizowane do S7.

Specyfikacja

Kategoria
product_type 127
Zapytaj o produkt
i uzyskaj rabat

Podane ceny nie sa ostateczne

Adres e-mail
sklep@magsteron.pl
Numer telefonu:
+48 (71) 719 90 18
Napisz do nas

Wypełnij formularz

  • SIEMENS Marka: SIEMENS
  • Kod produktu: 6ES5393-0UA13
Zapytaj o produkt

Zapytanie o produkt